OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky
 1. Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávajícím a kupujícím při prodeji knih nakladatelství NAVA prostřednictvím těchto internetových stránek a jsou pro prodávajícího a kupujícího závazné.
 2. Prodávajícím je NAVA – nakladatelská a vydavatelská agentura, s. r. o., se sídlem nám. Republiky 17, 301 Plzeň, IČO: 45354162. Kupujícím je osoba, která si objedná u prodávajícího knihy dle bodu 1.
 3. Prodávající poskytuje na knihy objednané prostřednictvím těchto internetových stránek slevu až 30 % z doporučené prodejní ceny. Ceny uvedené na těchto internetových stránkách jsou včetně DPH.
 4. K ceně objednávky prodávající účtuje poštovné a balné ve výši 90 Kč.
 5. Po vyřízení objednávky a jejím převzetí kupujícím bude kupujícímu vystaven daňový doklad. Knihkupcům poskytujeme obvyklý rabat.
 6. Doručení objednávek v České republice
  Objednané knihy prodávající zašle kupujícímu prostřednictvím České pošty. Možný je také osobní odběr v redakci. Při potvrzení objednávky může kupující zvolit jeden z těchto způsobů platby:
  a) platba převodem
  Kupující se zavazuje předem uhradit celkovou cenu na účet prodávajícího č. 2111159005/2700, a to na základě konkrétní telefonické nebo e-mailové dohody se zástupcem nakladatelství. Prodávající se zavazuje odeslat objednané knihy kupujícímu poštou nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne, kdy bude platba na účet připsána.
  b) platba dobírkou
  Prodávající se zavazuje odeslat objednané knihy kupujícímu poštou nejpozději do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky.
  c) hotově (pouze při osobním odběru v redakci nakladatelství NAVA, nám. Republiky 17, 301 00 Plzeň)
 7. Do zahraničí dodáváme knihy pouze na základě telefonické nebo e-mailové dohody zákazníka se zástupcem nakladatelství.
 8. Prodávající se zavazuje zasláním e-mailu neprodleně informovat kupujícího, pokud nemůže objednávku vyřídit.
 9. Kupující souhlasí, aby prodávající evidoval jeho osobní údaje uvedené v objednávce nebo při zaregistrování a užíval je výhradně pro účely vyřízení objednávek kupujícího a informování kupujícího o činnosti prodávajícího. Prodávající se zavazuje neposkytnout údaje, které mu kupující sdělí, žádné třetí osobě a chránit tyto údaje před zneužitím.
 10. Pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží, prodávající má právo vyřizování dalších objednávek tohoto kupujícího pozastavit, případně odmítnout.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

2maRiFG0UEr5
h6EfCOIaA
20.09.2015 14:40
Otázka
Luboš Polívka
09.03.2015 16:26
img img
Re: Otázka
mfEyGexze
20.09.2015 08:37